Ліхтарик на акумуляторі LED SL-EBL-856 6400К

- Немає в наявності
459 ₴
+380 (67) 545-38-35
менеджер
- +380 (95) 812-59-05Андрій
- +380 (95) 244-81-54Марина
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Довжина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт |
| Час роботи | 9 г (4 г в активному режимі) |
| Вивантажувати для дилерів | Так |
| Вивантажувати на Розетку | Так |
| Вивантажувати на сайт | Так |
| Гарантія місяців | 6 |
| Код товару ЇМ | 000058385 |
| Потужність | 3 Вт |
| Назва лейби | Акція |
| Номінальна ємність батареї, Ач | 1,2 |
| Популярні товари | Так |
| Передзамовлення | немає в наявності |
| Примусово вивантажити в Google | Да |
| Розділ для дилерів | Аварійні> |
| Реквізити | Товар |
| Розетка код сайту | 370042896 |
| Світловий потік | 320 Лм |
| Світловий потік, ЛМ | 320 |
| Посилання на ютуб | yDt7gGqnIOo |
| Ставки податків | 20 |
| Температурний режим | 0 +40 С |
| Тип акумулятора | літій-іонний |
| Товщина | 105 |
| Колір світіння | холодний світ (6400K) |
| Ціна лейба | -180 грн |
| Ширина | 105 мм |
- Ціна: 459 ₴




