Ліхтарик на акумуляторі LED YL05-3001 80led

- Немає в наявності
899 ₴
+380 (67) 545-38-35
менеджер
- +380 (95) 812-59-05Андрій
- +380 (95) 244-81-54Марина
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Довжина | 307 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт |
| Час роботи | 5,5 г |
| Вивантажувати для дилерів | Так |
| Вивантажувати на сайт | Так |
| Гарантія місяців | 6 |
| Код товару ЇМ | 000058371 |
| Потужність | 6 Вт |
| Назва лейби | Акція |
| Номінальна ємність батареї, Ач | 2,4 |
| Популярні товари | Так |
| Розділ для дилерів | Аварійні> |
| Реквізити | Товар |
| Світловий потік | 500 Лм |
| Світловий потік, ЛМ | 500 |
| Спеціальні пропозиції | Так |
| Посилання на ютуб | hi1yEMuT0iA |
| Ставки податків | 20 |
| Температурний режим | -20 +50 C |
| Товщина | 36 |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Колір світіння | холодне світло (6500 К) |
| Ціна лейба | -300 грн |
| Ширина | 56 мм |
- Ціна: 899 ₴



